Vážení pacienti, vítejte na stránkách naší oční ordinace.
Nabízíme vám odborná vyšetření v příjemném prostředí, novou moderní technologií.
Pacienty objednáváme a snažíme se časy dodržovat, práce lékaře ovšem nejde zcela přesně naplánovat, může se stát, že přece jen nějakou dobu v čekárně strávíte. Prosíme proto o trpělivost. Pokud pacient před vámi bude výjimečně potřebovat více lékařova času, buďte ujištěni, že i vy budete vyšetřeni se stejnou pečlivostí.


Samozřejmostí je vstřícné jednání, kulturní úroveň prostředí a vysoký standard kvality přístrojového vybavení. Považujeme za důležité nabídnout vám vyšetření nejmodernější technologií, která je jedinečným přínosem pro včasnou diagnostiku závažných očních onemocnění. Od počátků naší ordinace klademe velký důraz především na preventivní oční péči.
Kompletní vyšetření vám doporučujeme jednou za dva roky. Při podezření na počínající onemocnění či při rizikových faktorech (diabetes, hypertenze nebo naopak velmi nízký tlak krve, velká zraková zátěž, závažná oční onemocnění v rodině a jiné) kontrolní prohlídky doporučujeme v kratších termínech.
Nejde-li o zcela akutní onemocnění, je nutné se předem telefonicky, on-line nebo osobně objednat. Snažíme se, aby objednaní pacienti v ordinaci pokud možno nečekali.

Práce lékaře ovšem nejde zcela přesně naplánovat, může se stát, že přece jen nějakou dobu v čekárně strávíte. Prosíme proto o trpělivost. Pokud pacient před vámi bude výjimečně potřebovat více lékařova času, buďte ujištěni, že i vy budete vyšetřeni se stejnou pečlivostí.
Budou se vám věnovat naši lékaři MUDr. Peter Sedlák, MUDr. František Fornůsek, MUDr. Irena Svobodová, MUDr. Ivana Macejová a MUDr. Stanislava Stuchlá.
Také kolektiv sestřiček se obměnil. Setkávat se budete se sestrami  Hanou Benšovou, Jindřiškou Poupětovou, Pavlou Čornejovou, Veronikou Křemenovou a Mahulenou Raisovou.


 Všechny výkony jsou u nás plně hrazeny smluvními pojišťovnami s výjimkou HRT III, OCT Spectralis Bluepeak . Pro tato velmi nadstandardní vyšetření není dosud v sazebníku kód a nehradí je žádná pojišťovna.
Pokud si určité vyšetření pacient přeje jako prevenci bez indikace nebo bez smlouvy s některou z uvedených pojišťoven, platí si toto vyšetření podle sazebníku, jinak je plně hrazeno pojištěním.
V ordinaci nelze platit platebními kartami, pouze hotově nebo po dohodě s lékařem převodem z účtu.

Zaměstnavatelé si mohou smluvně objednat preventivní vyšetření například pro své zaměstnance, a to v rozsahu, který lze upravit podle potřeb zaměstnavatele. V současné době provádíme smluvní preventivní vyšetření například pro zaměstnance některých velkých bank, laserových pracovišť a softwarových firem.

Jako doplnění komplexních služeb spolupracujeme s optikou AURA (www.optika-praha.cz ) přímo v přízemí domu, další v Jindřišské a ve Vodičkově ulici. Tyto optiky nabízejí našim pacientům slevy na brýlové obruby i čočky. K platbě v optice je možné využít kromě platebních karet také poukázky Flexi Pass firmy Sodexo. V ordinaci je možné platit kartou.